Witamy w północnych Chinach
Uniwersytet w sieci reklamowej
Szkolenie szkoła jest proste w formie, bogate treści, czytelny i łatwy do zapamiętania, łatwe do nauczycieli i uczniów w poczytnych.

Dodatkowe angielski informacje można znaleźć tutaj.
Kolegium Aktualności
Styl znaków - Psychologia

Psychologia pochodzi z greki i oznacza "psychologia". Zajmuje się zachowania i uczucia ludzi i ich procesów uczenia się i badań w sprawie przyczyn i okoliczności tych zachowań. Psychologiczne myślenie znaleziono na początku historii ludzkości, zwłaszcza w mitologii, historii naturalnej i sztuki, jej miejsca. Poszczególne modele koncepcyjne do duszy przejawia się głównie przez filozofię grecką od Platona i Arystotelesa.


Impreza Aktualności
  • Wydarzenia
  • Wydarzenie kierownik
Szkoła Aktualności
  • W naszym życiu jest wiersz na rzeczy, które decydują za nas, co mamy robić. Tak też czas jest kontrolowany w tym jednego musimy się nauczyć. Tak więc każdy człowiek musi przebiegł swego czasu w szkole. To jest należycie kontrolowane na dziesięć lat. Kto musi zrobić rok szkolny dwa razy musi być możliwe tylko do dziewiątej klasy w szkole. Wielu uczniów nie tylko utrzymać na fancying po kilku latach już do szkoły nie iść i szukać pracy. Przeważnie jest to niestety tylko pracował gdzieś, nie ukierunkowane zatem żadnego szkolenia. To nie jest dobra decyzja, bo wszystko lepsze stopniowanie jest jeden znajdzie pracę prostsze później. Każdy uczeń jest dobrze poinformowani, to nauczyć się korzystać szkoły dla swoich celów, tak jak i ewentualnie, jak to możliwe. Więc można stworzyć bardzo dobre podstawy, aby nauczyć się zawodu później, co chce i nie musi brać, co się właśnie robi teraz.
Feng Hua Yuan Suplementy
  • Wszyscy zarabiają pieniądze normalnie z pracy. Jednak, że nie wystarczy w większości i porozumienia płacowe są książki z siedmiu pieczęci do tego celu głównie martwych. Które za dopłatą istnieje nadal, a które same obliczenia dla pracownika?
Zdjęcie Aktualności
  • Photo Book
  • Photo Calendar