O Uniwersytecie Północnej Chiny
Na północ Chiny Uniwersytet okres 9, Ministerstwo Edukacji w 1999 roku zatwierdził oryginalny Jilin Normal University Medical College, Jilin, Jilin leśne College, Jilin elektryfikacja College połączyły się w zwykłej edukacji licencjackich, absolwent edukacji finansów, szkolnictwa zawodowego i technicznego, dla dorosłych szkolnictwo wyższe i kształcenie studentów jako jeden z całkowitych uczelni.

Szkoła znajduje się w malowniczej rzeki Songhua w Jilin Miasta w prowincji Jilin ─ ─ zajmuje powierzchnię 1.110.000 metrów kwadratowych, powierzchni konstrukcji 710.000 metrów kwadratowych. Kolekcja 1,3 mln książek, "North China University poinformował, i inne oferty publicznej z trzech publikacji w kraju i za granicą. 19 istniejących szkół, kolegiów, 5 nauczania jednostki pomocnicze, 5 nauczania i szkolenia Badania i centrum badawcze, 8 Instytut Nauki ( biura), 62 laboratoriów. Mistrz przyznano 18 punktów, 57, 20 kierunków licencjackich wyspecjalizowanych profesjonalistów, 2 prowincjonalne kluczowych dyscyplinach, 2 prowincjonalne kluczowych dyscyplin budowlanych, profesjonalną naukę motywacyjny, inżynierii, rolnictwa, medycyny, literatury, historii, ekonomii, prawa, edukacji i Zarządzanie z 10 dyscyplin, w tym hodowli lasu, kliniczne diagnostyka laboratoryjna, ma oczywiste zalety, takie jak wyspecjalizowane historii i charakterystyki. nauczyciele szkół jest silny, obecne pełnoetatowych nauczycieli w 1238, w tym 124 profesorów, 428 profesor nadzwyczajny, profesor 1 szef prowincji, głośnik wojewódzkich, profesor 2, Narodowy młody nauczyciel 1, 5 prowincji młody nauczyciel, istnieje 27 mogą korzystać ze specjalnych uprawnień rządu. szkoła zatrudniła również profesor Jiang Youxu Chińskiej Akademii Nauk, Chińskiej Akademii Nauk prof Gu Fangzhou i innych znanych uczonych i ekspertów na część etatu profesora szkoły.

Obecnie 33462 studentów, z których 17.097 pełnoetatowych były licencjackich studentów, 2154 młodsi studenci, którzy kończą 272 118 zagranicznych studentów, uczniów kształcenia dorosłych 13 821 osób.

North China University od szkoły zawsze było sprostać wymaganiom gospodarki rynkowej dla rozwoju gospodarczego i postępu społecznego, a pociąg wysoko wykwalifikowanych specjalistów do biura, i infiltracja budowę wydziału dyscypliny, rozwoju, kształcenia personelu, standaryzacji badań naukowych zarządzanie wszystkimi aspektami. Obecnie lokalizacja szkoły to: nauczanie w centrum, głównie do szkolenia talentów na poziomie studiów licencjackich i ma pewną liczbę absolwentów poziomu szkolenia personelu i szkolenia personelu niewielką liczbę misji na poziomie specjalisty na badania i siłą napędową rozwoju szkoły, nauka, badania i usługi społeczne ściśle zintegrowane licencjackich nauczania uniwersytetu.

Po czterech latach rozwoju, skala stałego wzrostu prowadzenie szkoły, prowadzenie jakości i skuteczności skoordynowanego rozwoju. Szkoła opracowała system corocznej sesji nauczania, nauczanie centrum ustanowiony do wzmocnienia nauczania przywództwa. Aby sprostać rozwojowi szkoły, edukacja na zwiększenie finansowania inwestycji, poprawić podstawowe kursy w edukacji, materiałów dydaktycznych oraz nowoczesnych technologii edukacyjnych, pogłębienia reformy praktyk pedagogicznych w celu zwiększenia kontroli jakości nauczania. Jakość szkolenia personelu w szkołach w centrum miasta, koncentrując się na szkolenie uczniów do odkrywania nowych sposobów aktywnego tworzenia silnego środowiska dla badań naukowych i rozwoju osobistego. Pełne wdrożenie systemu kredytowego, aby zachęcić uczniów do multidyscyplinarnych, interdyscyplinarnej nauki, i staramy się kultywować głęboki fundament, szeroki związek kalibru talentów. Szkoły stopniowo dostosować strukturę dyscyplin akademickich aktywnie zrozumieć budowę przedmiotów, wprowadziła szereg kursów i wojewódzkich doskonałe doskonałe klas szkolnych. Aby zapewnić jakość nauczania znacznie poprawić szkołę w celu wzmocnienia systemu oceny nauczania i aktywnie nauczania oraz przeprowadzania badań, dobra znajomość podstawowych dyscyplin w celu zapewnienia, że ​​dwa prowincjonalne kluczowych dyscyplinach, 2 wojewódzkie kluczowe tematy, kluczowe tematy 9 szkoła, 11 Szkoły główne tematy budowy i rozwoju.

Badania Gongzuo ściśle wokół szkolenia personelu szkolnego, usługi bardziej społeczne przeprowadzenie wyniki i osiągnęły znakomite wyniki. Szkoła na cztery lata, nasza szkoła podjęła prawie 100 szczeblu wojewódzkim lub powyżej zagadnień, łączna suma prawie 500 pionowych tematów finansowych mln, ponad 200 zagadnień horyzontalnych, bocznych skumulowanych całkowitych funduszy badawczych do wykonania ponad 3000 juanów. Dziesiątki referatów były dochody z OZW, odzyskiwanie EI, zastosowano grupa badawcza osiągnęła międzynarodowy poziom zaawansowany, ma ogromny potencjał zastosowań i perspektyw rynku. Nacisk na innowacje technologiczne i szkoły, nacisk na badania i rozwój sprawy, tworzą centra badawcze (suo, E) jako bazy dyscypliną Budownictwa głównej linii, Yituo korzyści naukowych z badań Duiwuzhuanchang, w połączeniu z lokalnego rozwoju gospodarczego, promieniowanie i charakterystyka promocja badań naukowych w szkole. Dzięki niestrudzonym wysiłkom pracowników naukowo-badawczych, w szkole i na wysokim poziomie naukowym projektu badawczego na wielokrotnie nagradzanej (niestety nie Euromillionen ) przełom został w celu uzyskania czterech "863" ważnych projektów, sześciu krajowych Fundacji Nauka i Nauki Społeczne Fundusz, projekt Departament Programu Rozwoju Narodów Zjednoczonych, zdobył krajowy Postępu Nauki i Techniki nagrodę, 27 wojewódzkich i ministerialnych nagród. Wśród nich, naukowcy opracowali naszą szkołę, "Di wtrysku raka," transferu jednorazowa 6.880.000 juanów.

Szkoły przylegają do nauczania, badań, produkcji i integracji modeli skonstruować funkcje talent. W szkoleniu studentów, zmiana zamknięte otwartej edukacji, edukacji, współpracy rozszerzać średnicę szkoleniowego, w kultywowanie talent. Licencjackie edukacji w sprawie. Skupić się na treningu z solidnym fundamencie, szerokości wiedzy, elastyczne, kompleksowe wysokiej jakości, innowacyjnych idei i praktycznej zdolności specjalistów. Nasi studenci solidne podstawy teoretyczne, innowacje, potencjału badawczego i włączone do wszystkich rodzajów konkurencji w profesjonalnej jakości nagród. Szkoła na cztery lata, nasi uczniowie w "Challenge" National University akademickie i naukowe robót z pozaszkolnych konkursach, licencjackie Krajowego Konkursu Elektronicznej College angielski Krajowego Konkursu, studentów Narodowy konkurs muzyczny wykształcenie podstawowe umiejętności CPC były zawody na szczeblu państwowym 10 nagrody sześć nagród wojewódzkich. Jeden młody nauczyciel przez prowadzącego projekt, do udziału w VIII "Challenge Cup" National University pozaszkolnej pracy akademickiej i naukowej Uniwersytetu dr Jiang Shengyuan "przewód pneumatyczny pełzanie-robot" otrzymał pierwszą nagrodę w konkursie. Nasi absolwenci, "wiarygodne + pragmatyczne + innowacyjny" marka talent, została przyjęta i pracodawcy mówił bardzo North China University of talent stał się podstawowe szkolenie orientacji. Jakość absolwentów jest corocznie zwiększana przez społeczeństwa, uczniów, rodziców i pracodawców oraz otrzymali trzyletnie licencjackie stopa zatrudnienia jest wśród czołówce uczelni wojewódzkich.

North China University, po czterech latach praktyki szkolnego, stworzenie "rozwój jest najważniejszym zadaniem" mentalność, z przekonaniem, zaufanie zawsze, duch samodzielności, prawidłowo obsługiwać reform, rozwoju i stabilności, osiągnąć skalę, jakość, skoordynowane opracowanie skutecznego i pomyślnie z mieszanki do integracji, z zintegrowanym z procesem integracji, instytucja stała się największym w prowincji Jilin, silniejszy, kompleksowe uczelni. Na północ Chiny Uniwersytet nadal będzie wyzwolić nasze umysły, pogłębienie reformy, przyspieszenie rozwoju, multidyscyplinarny skoordynowany rozwój charakterystycznych cech, konkurencyjnego, nauczania i badań oraz zarządzanie krajowym poziomie zaawansowanym, skupiając się na tematy w międzynarodowym wpływowego klucz kompleksowej prowincjonalnym uniwersytecie.

Dodatkowe angielski informacje można znaleźć tutaj.
Szkoła Aktualności
  • W naszym życiu jest wiersz na rzeczy, które decydują za nas, co mamy robić. Tak też czas jest kontrolowany w tym jednego musimy się nauczyć. Tak więc każdy człowiek musi przebiegł swego czasu w szkole. To jest należycie kontrolowane na dziesięć lat. Kto musi zrobić rok szkolny dwa razy musi być możliwe tylko do dziewiątej klasy w szkole. Wielu uczniów nie tylko utrzymać na fancying po kilku latach już do szkoły nie iść i szukać pracy. Przeważnie jest to niestety tylko pracował gdzieś, nie ukierunkowane zatem żadnego szkolenia. To nie jest dobra decyzja, bo wszystko lepsze stopniowanie jest jeden znajdzie pracę prostsze później. Każdy uczeń jest dobrze poinformowani, to nauczyć się korzystać szkoły dla swoich celów, tak jak i ewentualnie, jak to możliwe. Więc można stworzyć bardzo dobre podstawy, aby nauczyć się zawodu później, co chce i nie musi brać, co się właśnie robi teraz.
Feng Hua Yuan Suplementy
  • Wszyscy zarabiają pieniądze normalnie z pracy. Jednak, że nie wystarczy w większości i porozumienia płacowe są książki z siedmiu pieczęci do tego celu głównie martwych. Które za dopłatą istnieje nadal, a które same obliczenia dla pracownika?
Zdjęcie Aktualności
  • Photo Book
  • Photo Calendar